-
−30%
Heinrich's HFR 8216 karšto oro gruzdintuvė 5,0 l 1450 W geltona
Heinrich's HFR 8216 karšto oro gruzdintuvė 5,0 l 1450 W geltona
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Non-slip feet | Yes |
| Removable bowl | Yes |
| Display type | LED |
| Easy to clean | Yes |
| Handle(s) | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Construction type | Single |
| Control type | Touch |
| Appliance placement | Stand-alone |
| Product colour | Yellow |
| Power | 1450 W |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Frequency | 50 - 60 Hz |
| Width | 336 mm |
| Weight | 3.7 kg |
| Depth | 336 mm |
| Height | 354 mm |
| Defrost function | Yes |
| Timer duration (maximum) | 1 h |
| Number of programs | 6 |
| Frying function | Yes |
| Crisp maker | Yes |
| Capacity | 5 L |
| Dishwasher proof accessories | Yes |
| Product type | Hot air fryer |
| Temperature (min) | 80 °C |
| Baking function | Yes |
| Temperature (max) | 200 °C |
| Temperature-ready indicator | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Ready indicator | Yes |
| Indication light | Yes |