Gruzdintuvė be riebalų su ilgu krepšeliu ir grotelėmis Taurus 973004000
Gruzdintuvė be riebalų su ilgu krepšeliu ir grotelėmis Taurus 973004000










Gruzdintuvė be riebalų su ilgu krepšeliu ir grotelėmis Taurus 973004000
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rankena(-os) | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Apžiūros langas | Taip |
| Nuimamas dubuo | Taip |
| Medžiaga | Metalas, Technopolimeras |
| Nelipni danga | Taip |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Be BPA | Taip |
| Nepridegantis vidinis dubuo | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Be perfluoroktano rūgšties (PFOA) | Taip |
| Galia | 2800 W |
| Gylis | 270 mm |
| Plotis | 390 mm |
| Ūgis | 315 mm |
| Temperatūra (maks.) | 200 °C |
| Talpa | 10 litrų |
| Produkto tipas | Karšto oro gruzdintuvė |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Temperatūra (min.) | 60 °C |
| Laikmačio trukmė (maksimali) | 60 min. |
| Atgalinio skaičiavimo laikmatis | Taip |
| Programų skaičius | 10 |
| Rankinis | Taip |
| Krepšelis | Taip |
| Grilio lėkštė | Taip |
| Gruzdintuvė | Taip |
| Spalvotas ekranas | Taip |
| Integruotas ekranas | Palieskite |
| Ekrano tipas | Skaitmeninis |
| Įspėjimai | Būkite atsargūs tvarkydami karštą aliejų. Įsitikinkite, kad gruzdintuvė tinkamai įžeminta. Nepalikite gruzdintuvės be priežiūros, kai ji veikia. |