- Prekė sandėlyje
GORENJE gruzdintuvė be aliejaus, balta
GORENJE gruzdintuvė be aliejaus, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product type | Hot air fryer |
| Temperature (min) | 80 °C |
| Temperature (max) | 200 °C |
| Frying function | Yes |
| Number of programs | 9 |
| Capacity | 3.5 L |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Control panel colour | Black |
| Construction type | Single |
| Product colour | White, Black |
| Control type | Touch |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Non-stick inner bowl | Yes |
| Appliance placement | Stand-alone |
| Overheat protection | Yes |
| Auto power off | Yes |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 1400 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Height | 325 mm |
| Width | 385 mm |
| Depth | 332 mm |
| Built-in display | Yes |
| Display type | LED |
| Warnings | Do not leave the fryer unattended while it is in operation., Make sure the fryer is properly grounded., Be careful when handling hot oil. |