Feel-Maestro MR-755 gruzdintuvė 3 l 1200 W karšto oro gruzdintuvė Green
Feel-Maestro MR-755 gruzdintuvė 3 l 1200 W karšto oro gruzdintuvė Green




Feel-Maestro MR-755 gruzdintuvė 3 l 1200 W karšto oro gruzdintuvė Green
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Green |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 1200 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Product type | Hot air fryer |
| Number of programs | 6 |
| Frying function | Yes |
| Capacity | 3 L |
| Built-in display | Yes |