Esperanza EKA004 Neriebi gruzdintuvė 8L, 1700W Inox
Esperanza EKA004 Neriebi gruzdintuvė 8L, 1700W Inox







Esperanza EKA004 Neriebi gruzdintuvė 8L, 1700W Inox
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Korpuso dizainas | Laisvai stovintis |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Programų skaičius | 8 |
| Produkto spalva | Juoda, Nerūdijantis plienas |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Nuimamas dėklas | Taip |
| Laido ilgis | 0,90 m |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Maksimali galia | 1700 W |
| Ūgis | 330 mm |
| Gylis | 340 mm |
| Plotis | 285 mm |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
| Maksimali temperatūra (įprastinė) | 200 °C |
| Laikmačio trukmė | 60 min. |
| Atitirpinimo funkcija | Taip |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| Produkto tipas | Karšto oro gruzdintuvė |
| Tūris | 8 l |
| Maisto gaminimas be riebalų | Taip |
| Įspėjimai | Nepalikite gruzdintuvės be priežiūros, kai ji veikia. Įsitikinkite, kad gruzdintuvė tinkamai įžeminta. Būkite atsargūs tvarkydami karštą aliejų. |