- Prekė sandėlyje
Elektrinis pasterizatorius ADLER AD 4496
Elektrinis pasterizatorius ADLER AD 4496






Elektrinis pasterizatorius ADLER AD 4496
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black, Stainless steel |
| Keep warm function | Yes |
| Handrails | Yes |
| Countdown timer | Yes |
| Timer duration (maximum) | 3 h |
| Drain valve | Yes |
| Cord length | 1.5 m |
| Interior capacity | 28 L |
| Removable lid | Yes |
| Power | 2000 W |
| Maximum power | 2600 W |
| Weight | 5.2 kg |
| Width | 420 mm |
| Height | 480 mm |
| Package weight | 7 kg |
| Depth | 420 mm |