Clatronic FR 3747 H gruzdintuvė 11 L 1500 W Karšto oro gruzdintuvė juoda
Clatronic FR 3747 H gruzdintuvė 11 L 1500 W Karšto oro gruzdintuvė juoda


Clatronic FR 3747 H gruzdintuvė 11 L 1500 W Karšto oro gruzdintuvė juoda
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Control type | Touch |
| Product colour | Black |
| Viewing window | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power | 1500 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Weight | 6.8 kg |
| Width | 340 mm |
| Height | 370 mm |
| Depth | 330 mm |
| Temperature (max) | 200 °C |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Product type | Hot air fryer |
| Baking function | Yes |
| Capacity | 11 L |
| Number of programs | 9 |
| Frying function | Yes |
| Grilling | Yes |
| Roasting function | Yes |
| Display type | LED |
| Built-in display | Yes |