CAMRY CR 6311 Riebalų neturinti gruzdintuvėcamry gofrownica
CAMRY CR 6311 Riebalų neturinti gruzdintuvėcamry gofrownica





CAMRY CR 6311 Riebalų neturinti gruzdintuvėcamry gofrownica
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Silver |
| Non-stick coating | Yes |
| Height | 365 mm |
| Width | 285 mm |
| Overheat protection | Yes |
| Oil content | 5 L |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Power consumption (typical) | 2500 W |
| Power requirements | 220 - 240 V, 50/60 Hz |