- Prekė sandėlyje
Blaupunkt EOM601 orkaitė Juoda, Nerūdijančio plieno
Blaupunkt EOM601 orkaitė Juoda, Nerūdijančio plieno





Blaupunkt EOM601 orkaitė Juoda, Nerūdijančio plieno
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Built-in display | No |
| Product colour | Stainless steel, Black |
| Control type | Rotary |
| Appliance placement | Freestanding |
| Door material | Glass |
| Number of glass door panels | 2 |
| Cool door | Yes |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Width | 571 mm |
| Package weight | 12.2 kg |
| Height | 369 mm |
| Depth | 430 mm |
| Interior dimensions (W x D x H) | 421 x 353 x 303 mm |
| Baking tray | Yes |
| Baking tray handle | Yes |
| Timer duration | 60 min |
| Oven net capacity | 45 L |
| Oven power | 1800 W |
| Rotisserie | Yes |
| Convection cooking | Yes |
| Interior light | Yes |