- Prekė sandėlyje
Adler AD 6322 oro keptuvė, 5,0 l, juoda
Adler AD 6322 oro keptuvė, 5,0 l, juoda

















Adler AD 6322 oro keptuvė, 5,0 l, juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Frying function | Yes |
| Temperature (max) | 200 °C |
| Product type | Hot air fryer |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Temperature (min) | 80 °C |
| Capacity | 5 L |
| Control panel colour | Black |
| Control type | Touch |
| Product colour | Pink, Black |
| Construction type | Single |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Appliance placement | Stand-alone |
| Non-stick inner bowl | Yes |
| Power | 2000 W |
| Overheat protection | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Auto power off | Yes |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Depth | 270 mm |
| Width | 310 mm |
| Height | 375 mm |
| Display type | LED |
| Built-in display | Yes |
| Warnings | Be careful when handling hot oil., Do not leave the fryer unattended while it is in operation., Make sure the fryer is properly grounded. |