- Prekė sandėlyje
Adler AD 6317 oro keptuvė be aliejaus, juoda
Adler AD 6317 oro keptuvė be aliejaus, juoda

















Adler AD 6317 oro keptuvė be aliejaus, juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Capacity | 5.5 L |
| Product type | Fat-free deep fat fryer |
| Number of programs | 12 |
| Temperature (min) | 80 °C |
| Countdown timer | Yes |
| Auto shut-off | Yes |
| Temperature (max) | 200 °C |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Appliance placement | Countertop |
| Product colour | Black |
| Non-slip feet | Yes |
| Handle(s) | Yes |
| Construction type | Single |
| Control type | Touch |
| On/off switch | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Hose length | 0.9 m |
| Height | 414 mm |
| Width | 338 mm |
| Depth | 307 mm |
| Grill grid included | Yes |
| Fryer | Y |
| Display type | LED |
| Temperature-ready indicator | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Warnings | Make sure the fryer is properly grounded., Do not leave the fryer unattended while it is in operation., Be careful when handling hot oil. |