-
−5%
2400 W MR-761 MAESTRO gruzdintuvė be aliejaus
2400 W MR-761 MAESTRO gruzdintuvė be aliejaus
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Programų skaičius | 12 |
| Produkto tipas | Riebalų neturinti gili gruzdintuvė |
| Talpa | 10 litrų |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Iš anksto nustatytos maisto gaminimo programos | Taip |
| Temperatūra (min.) | 80 °C |
| Temperatūra (maks.) | 200 °C |
| Produkto spalva | Juoda |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Nelipni danga | Taip |
| Kepimo krepšelių skaičius | 2 |
| Lengva valyti | Taip |
| Konstrukcijos tipas | Dvigubas |
| Rankena(-os) | Taip |
| Galia | 2400 W |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Įspėjimai | Būkite atsargūs tvarkydami karštą aliejų. Nepalikite gruzdintuvės be priežiūros, kai ji veikia. Įsitikinkite, kad gruzdintuvė tinkamai įžeminta. |