- Prekė sandėlyje
-
−8%
STANLEY SFMCD711D2K 2X2Ah akumuliatorinis gręžtuvas-suktuvas
STANLEY SFMCD711D2K 2X2Ah akumuliatorinis gręžtuvas-suktuvas
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black, Yellow |
| Handle shape | Pistol handle |
| Handle material | Metal |
| Adjustable speed | Yes |
| Built-in LED lighting | Yes |
| Product type | Cordless drill |
| Power source | Battery |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| DC input voltage | 18 V |
| Battery recharge time | 1 h |
| Battery capacity | 2 Ah |
| Width | 63 mm |
| Length | 199 mm |
| Weight | 1.2 kg |
| Height | 203 mm |
| Idle speed (max) | 2100 RPM |
| Torque (max) | 80 N m |
| Number of gears | 2 |
| Number of batteries included | 2 pc(s) |
| Carrying case | Yes |
| Charger | Yes |
| Battery pack | Yes |
| Warnings | The use of appropriate personal protective equipment such as safety glasses and gloves is recommended when using this tool., Do not use the unit in damp or wet conditions to avoid the risk of electric shock., Dispose of the product in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. |