-
−1%
SPŪGINIS VERŽTAKLIS DEWALT DCF922N
SPŪGINIS VERŽTAKLIS DEWALT DCF922N







SPŪGINIS VERŽTAKLIS DEWALT DCF922N
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Režimų skaičius | 4 |
| Produkto spalva | Geltona |
| Variklio tipas | Bešepetis |
| Pavarų skaičius | 2 |
| Apšvietimas | Taip |
| Griebtuvo skersmuo | 1/2 colio |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Baterijos įtampa | 18 V |
| Plotis | 60 mm |
| Svoris | 1,1 kg |
| Gylis | 125 mm |
| Ūgis | 208 mm |
| Lūžio akimirka | 610 Nm |
| Didžiausias smūginio suktuvo sukimosi greitis | 2500 aps./min. |
| Didžiausias smūginio suktuvo sukimo momentas | 406 Nm |
| Sraigtinės mašinos smūgio dažnis | 0–3550 aps./min. |
| Nešiojimo dėklas | Ne |
| Įkroviklis | Ne |
| Baterijų paketas | Ne |
| Įspėjimai | Elektros smūgio pavojus – laikykite įrenginį atokiau nuo vandens ir drėgmės. |