Smūginis veržliaraktis 1/2' 18V 2x5,0Ah DCF900P2T-QW DEWALT
Smūginis veržliaraktis 1/2' 18V 2x5,0Ah DCF900P2T-QW DEWALT
















Smūginis veržliaraktis 1/2' 18V 2x5,0Ah DCF900P2T-QW DEWALT
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Variklio tipas | Bešepetis |
| Pavarų skaičius | 3 |
| Produkto spalva | Geltona |
| Apšvietimas | Taip |
| Griebtuvo skersmuo | 1/2 colio |
| Baterijos talpa | 5 Ah |
| Baterijos įtampa | 18 V |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Svoris | 1,8 kg |
| Lūžio akimirka | 1898 Nm |
| Didžiausias smūginio suktuvo sukimosi greitis | 2000 aps./min. |
| Sraigtinės mašinos smūgio dažnis | 0–1800 aps./min. |
| Didžiausias smūginio suktuvo sukimo momentas | 1355 Nm |
| Įkroviklis | Taip |
| Pridedamų baterijų skaičius | 2 vnt. |
| Baterijų paketas | Taip |
| Nešiojimo dėklas | Taip |
| Įspėjimai | Elektros smūgio pavojus – laikykite įrenginį atokiau nuo vandens ir drėgmės. |