- New
- In stock
METAL DRILL BIT BOSCH HSS IMPACT 3MM
METAL DRILL BIT BOSCH HSS IMPACT 3MM
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BOSCH, Bosch |
| Length | 7.2 cm, 145 mm. |
| Working part length | 3.3 cm |
| Diameter | 3mm |
| Drill type | HSS |
| Mounting type | Hexagon |
| Material to be processed | Metal |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Working space length: 33 mm. Mounting type: HEX |
| Weight | 0.01 kg. |
| Width | 41 mm. |
| Height | 10 mm. |
| Country of manufacture | CN |