- Nauja
- Prekė sandėlyje
Metalo grąžtas Bosch, 2,5x57 mm, 2 vnt
Metalo grąžtas Bosch, 2,5x57 mm, 2 vnt
Metalo grąžtas Bosch, 2,5x57 mm, 2 vnt
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BOSCH, Bosch |
| Ilgis | 5.7 cm, 165 mm. |
| Darbinės dalies ilgis | 3 cm |
| Skersmuo | 2.5 mm |
| Grąžto tipas | HSS-G |
| Tvirtinimo tipas | Tiesus |
| Komplekte | 2 vnt |
| Apdirbama medžiaga | Metalas |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Svoris | 0.015 kg. |
| Plotis | 40 mm. |
| Aukštis | 2 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |