- New
- In stock
METAL DRILL BIT BOSCH 10,5X133MM HSS-G S
METAL DRILL BIT BOSCH 10,5X133MM HSS-G S


METAL DRILL BIT BOSCH 10,5X133MM HSS-G S
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BOSCH, Bosch |
| Length | 13.3 cm, 215 mm. |
| Working part length | 8.7 cm |
| Diameter | 10.5 mm |
| Drill type | HSS-G |
| Mounting type | Straight |
| Material to be processed | Metal |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.072 kg. |
| Width | 40 mm. |
| Height | 11 mm. |
| Country of manufacture | CN |