Stanley FME1250K yra galingas rotacinis plaktukas su 1250 W varikliu ir reguliuojamu greičiu iki 850 RPM. Jis gali gręžti medienoje, plienu ir betone, maksimalūs skersmenys yra atitinkamai 4 cm, 1,3 cm ir 4 cm, o greito atleidimo sistema leidžia lengvai keisti grąžtus.
Stanley FME1250K yra galingas rotacinis plaktukas su 1250 W varikliu ir reguliuojamu greičiu iki 850 RPM. Jis gali gręžti medienoje, plienu ir betone, maksimalūs skersmenys yra atitinkamai 4 cm, 1,3 cm ir 4 cm, o greito atleidimo sistema leidžia lengvai keisti grąžtus.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Stanley FME1250K yra galingas rotacinis plaktukas su 1250 W varikliu ir reguliuojamu greičiu iki 850 RPM. Jis gali gręžti medieną, plieną ir betoną su maksimaliais skersmenimis 4 cm, 1.3 cm ir 4 cm atitinkamai, ir turi greito atleidimo sistemą, leidžiančią lengvai keisti antgalius.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Rotacinis plaktukas |
| Prekės ženklas | Stanley |
| Modelis | FME1250K |
Specifikacijos | |
| Įėjimo galia | 1250 W |
| Energetikos šaltinis | AC |
| Svoris | 5.4 kg |
| Gręžimo skersmuo medienoje (maks.) | 4 cm |
| Gręžimo skersmuo pliene (maks.) | 1.3 cm |
| Gręžimo skersmuo betone (maks.) | 4 cm |
| Įvertintas greitis (maks.) | 850 RPM |
| Įvertintas greitis (min.) | 0 RPM |
Papildoma informacija | |
| Spalva | Juoda, Geltona |
| Minkšta rankena | Taip |
| Kaltinimo galimybė | Taip |
| Rotacinio gręžimo galimybė | Taip |
| Greito atleidimo sistema | Taip |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Atbulinės eigos funkcija | Taip |
| Saugaus naudojimo įspėjimas | Nenaudokite prietaiso be tinkamų apsaugos priemonių (pvz., apsauginių akinių, ausų apsaugų). |