DEWALT DCD800P2T-QW yra 18V bevielis gręžtuvas/įrankis su bešepetėline varikliu ir dviem greičio nustatymais. Jis pasižymi maksimalia sukimo momento jėga 90 N·m, 13 mm chuck'u, o komplekte yra dvi 5 Ah ličio jonų baterijos ir nešiojimo dėklas.
DEWALT DCD800P2T-QW yra 18V bevielis gręžtuvas/įrankis su bešepetėline varikliu ir dviem greičio nustatymais. Jis pasižymi maksimalia sukimo momento jėga 90 N·m, 13 mm chuck'u, o komplekte yra dvi 5 Ah ličio jonų baterijos ir nešiojimo dėklas.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
DEWALT DCD800P2T-QW yra 18V bevielis gręžtuvas/variklis su bešepetėlių varikliu ir dviem greičio nustatymais. Jis turi maksimalų sukimo momentą 90 N m, 13 mm chuck'ą ir komplektuojamas su dviem 5 Ah ličio jonų baterijomis bei nešiojimo dėklu.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Belaidis gręžtuvas/variklis |
| Prekės ženklas | DEWALT |
| Modelis | DCD800P2T-QW |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 64 mm (W) × 209 mm (H) × 162 mm (D) |
| Svoris | 1.28 kg |
| Spalva | Geltona |
Techniniai duomenys | |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Baterijos įtampa | 18 V |
| Baterijos technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Baterijos talpa | 5 Ah |
| Variklio tipas | Bešepetėlis |
| Chuck'o skersmuo | 13 mm |
| Maksimalus sukimo momentas | 90 N m |
| Tuščiosios eigos greitis (1 pavaros) | 650 RPM |
| Tuščiosios eigos greitis (2 pavaros) | 2000 RPM |
| Reguliuojamas sukimo momentas | Taip |
| Nustatymų skaičius | 15 |
| Gręžimo skersmuo medienoje (maks.) | 5.5 cm |
| Gręžimo skersmuo plienui (maks.) | 1.3 cm |
Pakavimo turinys | |
| Baterijų komplektas | Taip |
| Nešiojimo dėklas | Taip |
| Įtrauktų baterijų skaičius | 2 vnt |
| Įkroviklis | Taip |