- New
- In stock
CONCRETE DRILL BIT BOSCH CYL5 10X250 MM
CONCRETE DRILL BIT BOSCH CYL5 10X250 MM
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BOSCH, Bosch |
| Length | 25 cm, 328 mm. |
| Working part length | 20 cm |
| Diameter | 10 mm |
| Mounting type | Straight |
| Material to be processed | Concrete |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Workspace length: 200 mm. Mounting type: straight |
| Weight | 0.1 kg. |
| Width | 42 mm. |
| Height | 10 mm. |
| Country of manufacture | CN |