DEWALT DCD796D2-QW grąžtas beraktis juodas, geltonas 1,6 kg
DEWALT DCD796D2-QW grąžtas beraktis juodas, geltonas 1,6 kg
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Griebtuvo talpa (maks.) | 1,3 cm |
| Gręžimas | Taip |
| Neapibrėžtumas K | 1,5 m/s² |
| Smūginis gręžimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, Geltona |
| Griebtuvo talpa (min.) | 1,5 mm |
| Produkto aprašymas | Norėdami sužinoti 3 metų pratęstos garantijos sąlygas, apsilankykite https://www.dewalt.pl/3/ |
| Baterijos talpa | 2 Ah |
| Baterijos įtampa | 18 V |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Ūgis | 203 mm |
| Gylis | 190 mm |
| Svoris | 1,6 kg |
| Plotis | 67 mm |
| Smūgio dažnis (didelis greitis) | 34000 dūžių per minutę |
| Gręžimo skersmuo betone (maks.) | 1,3 cm |
| Maksimalus sukimo momentas (sunkioms apkrovoms) | 70 Nm |
| Vibracijos emisija (betonas) | 11,5 m/s² |
| Tuščiosios eigos greitis (1 pavara) | 550 aps./min. |
| Garso slėgio lygis | 89 dB |
| Gręžimo skersmuo pliene (maks.) | 1,3 cm |
| Vibracijos emisija (metalas) | 2,5 m/s² |
| Gręžimo skersmuo medienoje (maks.) | 4 cm |
| Smūgio dažnis (mažas greitis) | 9350 dūžių per minutę |
| Garso galios lygis | 100 dB |
| Sukimo momento nustatymai | 15 |
| Tuščiosios eigos greitis (2 pavara) | 2000 aps./min. |
| Maksimalus sukimo momentas (minkštoms apkrovoms) | 27 Nm |
| Garso lygio neapibrėžtis | 3 dB |
| Įkroviklis | Taip |
| Nešiojimo dėklas | Taip |
| Pridedamų baterijų skaičius | 2 vnt. |
| Baterijų paketas | Taip |
| Įspėjimai | Neišmeskite panaudotų baterijų į įprastą šiukšlių konteinerį. |