DEWALT DCD708D2T-QW elektrinis atsuktuvas/smūginis suktuvas juodas, geltonas 1650 aps./min.
DEWALT DCD708D2T-QW elektrinis atsuktuvas/smūginis suktuvas juodas, geltonas 1650 aps./min.









DEWALT DCD708D2T-QW elektrinis atsuktuvas/smūginis suktuvas juodas, geltonas 1650 aps./min.
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Rankenos forma | Pistoleto rankena |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Atvirkštinė | Taip |
| Produkto tipas | Elektrinis atsuktuvas |
| Reguliuojamas sukimo momentas | Taip |
| Produkto aprašymas | Norėdami sužinoti 3 metų pratęstos garantijos sąlygas, apsilankykite https://www.dewalt.pl/3/ |
| Produkto spalva | Juoda, Geltona |
| Minkšta rankena | Taip |
| Gręžimas | Taip |
| Baterijos įtampa | 18 V |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Baterijos talpa | 2 Ah |
| Svoris | 1,4 kg |
| Sukimo momentas (min.) | 26 Nm |
| Sukimo momentas (maks.) | 65 Nm |
| Tuščiosios eigos greitis (min.) | 450 aps./min. |
| Tuščiosios eigos greitis (maks.) | 1650 aps./min. |
| Įkroviklis | Taip |
| Nešiojimo dėklas | Taip |
| Pridedamų baterijų skaičius | 2 vnt. |
| Baterijų paketas | Taip |