- New
- In stock
CONCRETE DRILL BIT 10X200 SILV.PERCUSS.
CONCRETE DRILL BIT 10X200 SILV.PERCUSS.
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BOSCH, Bosch |
| Length | 20 cm, 274 mm. |
| Working part length | 15 cm |
| Diameter | 10 mm |
| Mounting type | Straight |
| Material to be processed | Concrete |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Working area length: 150 mm. Mounting type: Straight |
| Weight | 0.08 kg. |
| Width | 41 mm. |
| Height | 11 mm. |
| Country of manufacture | CN |