Green Cell AD21P power adapter/inverter Indoor 90 W Black
Green Cell AD21P power adapter/inverter Indoor 90 W Black
Guarantee
36 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Compatibility | R510 R522 R525 R530 R540 R580 R780 RV511 RV520 NP350E5C NP350V5C |
| Brand compatibility | Samsung |
| Output power | 90 W |
| Purpose | Laptop |
| Adjustable output voltage | No |
| Output current | 4.74 A |
| Input current | 1.5 A |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power protection features | Short circuit, Over voltage, Overheating |
| Power supply type | Indoor |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Product colour | Black |
| Height | 33 mm |
| Weight | 322 g |
| Depth | 51 mm |
| Width | 128 mm |