- Prekė sandėlyje
„Xiaomi Mi“ elektrinis virdulys 2
„Xiaomi Mi“ elektrinis virdulys 2




„Xiaomi Mi“ elektrinis virdulys 2
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Water tank capacity | 1.7 L |
| BPA-free | Yes |
| Product colour | White |
| Built-in display | No |
| Easy to clean | Yes |
| Control type | Buttons |
| Thermal insulation | Yes |
| Safe to use | Y |
| Material | Stainless steel, Technopolymer |
| Power source | AC |
| Power | 1800 W |
| AC input voltage | 220 -240 V |
| Width | 227 mm |
| Weight | 1.2 kg |
| Depth | 158 mm |
| Height | 262 mm |
| Indication light | Yes |
| Lid opening type | Button |