- Prekė sandėlyje
-
−7%
Tefal elektrinis virdulys KI583E grafitas
Tefal elektrinis virdulys KI583E grafitas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Heat sustain | Yes |
| Adjustable thermostat | No |
| Auto shut-off | Yes |
| Indication light | Yes |
| Replaceable filter | Y |
| Water tank capacity | 1.5 L |
| Overheat protection | Yes |
| Product colour | Graphite |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 2000 W |
| 360° rotational base | Yes |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Non-slip feet | Yes |
| Lid opening type | Button |
| Water level indicator | No |
| Concealed heating element | Yes |
| Cool wall housing | Yes |