- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Philips 3000“ serija HD2330/90. Korpuso medžiaga: fenolio formaldehidas (PF), laido ilgis: 0,75 m. Galia: 750 W, kintamosios srovės įėjimo įtampa: 220–240 V, kintamosios srovės įėjimo dažnis: 50–60 Hz. Plotis: 236 mm, gylis: 239 mm, aukštis: 110 mm. Kiekis pakuotėje: 1 vnt., pakuotės plotis: 263 mm, pakuotės gylis: 150 mm. Sudėtyje nėra: bisfenolio A (BPA), garantijos laikotarpis: 2 metai, kilmės šalis: Kinija. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.philips.com |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,3 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,26 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,15 |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 750 W |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Kabelio ilgis | 0,75 m |
| Laido laikymas | Taip |
| Grilis | Taip |
| Rankena su užraktu | Taip |
| Korpuso medžiaga | Fenolio formaldehidas (PF) |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| Užrakinamas dangtis | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Nepridegančios dangos plokštės | Taip |
| Nelipni danga | Taip |
| Sumuštinių skaičius | 1 |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Vertikalus saugojimas | Taip |
| Gylis | 239 mm |
| Ūgis | 110 mm |
| Svoris | 1690 g |
| Plotis | 236 mm |
| Pakuotės gylis | 150 mm |
| Pakuotės aukštis | 294 mm |
| Pakuotės svoris | 560 g |
| Pakuotės plotis | 263 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Nesudėtyje nėra | Bisfenolis A (BPA) |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Pavojingi kroviniai | Ne |
| Modelis | HD2330/90 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 6 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,01327 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 2,38 kg |