- Prekė sandėlyje
Smeg KLF03SBMEU elektrinis virdulys 1,7 l 2400 W mėlynas
Smeg KLF03SBMEU elektrinis virdulys 1,7 l 2400 W mėlynas




















Smeg KLF03SBMEU elektrinis virdulys 1,7 l 2400 W mėlynas
Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 14*
d. d.
| Anti-calc filter | Yes |
| Water level indicator | Yes |
| Colour name | Storm Blue |
| Boil-dry protection | No |
| Filtering | Yes |
| Adjustable thermostat | No |
| Control type | Lever |
| Concealed heating element | Yes |
| Cable colour | Grey |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Number of temperature settings | 1 |
| Product colour | Blue |
| Housing material | Stainless steel |
| AC input voltage | 220-240 V |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| Power plug type | Type F |
| Power source | AC |
| Power | 2400 W |
| Height | 248 mm |
| Width | 171 mm |
| Depth | 226 mm |
| Weight | 1.6 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Manual | Yes |
| 360° rotational base | Yes |
| Cord storage | Yes |
| Cordless | Yes |
| Wide opening lid | Yes |
| Hinged lid | Yes |
| Lid opening type | Button |
| Non-slip feet | Yes |
| Removable lid | No |
| On/off switch | Yes |
| Cord length | 1 m |
| Auto power off | Yes |
| Products per intermodal container (20ft) | 1536 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft) | 3200 pc(s) |