- Prekė sandėlyje
-
−11%
„Philips 5000“ serijos 5000 serija HD9339/80 stiklinis virdulys
„Philips 5000“ serijos 5000 serija HD9339/80 stiklinis virdulys
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Bowl capacity | 1.7 L |
| Dangerous goods | No |
| Housing material | Glass, Stainless steel |
| Boil-dry protection | Yes |
| Filter material | Nylon |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Water level indicator | Yes |
| Power LED | Yes |
| Adjustable thermostat | No |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Power | 2200 W |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| Power source | AC |
| Depth | 146 mm |
| Height | 248 mm |
| Width | 233 mm |
| Weight | 1.15 kg |
| Non-slip feet | Yes |
| Removable lid | Yes |
| Cord storage | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Indication light | Yes |
| Cordless | Yes |
| Illuminated on/off switch | Yes |
| Auto power off | Yes |
| 360° rotational base | Yes |
| Cord length | 0.75 m |
| Warranty period | 2 year(s) |