- Prekė sandėlyje
MPM Belaidis virdulys MCZ-105, baltas, 1,7 l
MPM Belaidis virdulys MCZ-105, baltas, 1,7 l




MPM Belaidis virdulys MCZ-105, baltas, 1,7 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Overheat protection | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Product colour | White |
| Housing material | Plastic |
| Control type | Buttons |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Strainer | Yes |
| Power source | AC |
| Power | 2200 W |
| Water level indicator | No |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Width | 230 mm |
| Weight | 700 g |
| Depth | 160 mm |
| Height | 220 mm |
| Auto power off | Yes |
| Ergonomic grip | Yes |
| Indication light | Yes |
| Lockable lid | Yes |
| Wide opening lid | Yes |
| Lid opening type | Button |
| Non-slip feet | Yes |
| Heater | Yes |
| 360° rotational base | Yes |