MESKO MS 1301B elektrinis virdulys
MESKO MS 1301B elektrinis virdulys











MESKO MS 1301B elektrinis virdulys
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Filtering | Yes |
| Housing material | Glas |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Water level indicator | Yes |
| Control type | Buttons |
| Power source | AC |
| Power | 2200 W |
| Heater | Label |
| Package weight | 1.2 kg |
| Height | 155 mm |
| Depth | 245 mm |
| Weight | 150 g |
| Width | 210 mm |
| LED backlight | Yes |
| Adjustable temperature | Yes |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Heat sustain | Yes |
| Cordless | No |
| Overheat and dry boil protection | Yes |
| Lid opening type | Hinged lid |
| Cool wall housing | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Illumination | Yes |
| Removable lid | No |
| Auto shut-off | Yes |
| 360° rotational base | Yes |
| Cord storage | Yes |
| Audible ready signal | Yes |