- Prekė sandėlyje
Maestro MR-076 elektrinis virdulys 1,8 l 1800 W baltas, medinis
Maestro MR-076 elektrinis virdulys 1,8 l 1800 W baltas, medinis




Maestro MR-076 elektrinis virdulys 1,8 l 1800 W baltas, medinis
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Concealed heating element | Yes |
| Water tank capacity | 1.8 L |
| Housing material | Ceramic |
| Product colour | White, Wood |
| Control type | Buttons |
| Water level indicator | Yes |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Power source | AC |
| Power | 1800 W |
| Shape | Jug shape |
| On/off switch | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Removable lid | Yes |
| Lid opening type | Manual |