-
−2%
MAESTRO MR-075 keraminis elektrinis virdulys
MAESTRO MR-075 keraminis elektrinis virdulys
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Balta |
| Vandens bako talpa | 2 l |
| Apšviestas įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Valdymo tipas | Svirtis |
| Korpuso medžiaga | Bambukas, Keramika |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Laido laikymas | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Automatinis išsijungimas, kai vandens bakas tuščias | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Galia | 1500 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kabelio ilgis | 0,65 m |
| Plotis | 160 mm |
| Ūgis | 260 mm |
| Gylis | 250 mm |