- Prekė sandėlyje
Maestro MR-073 elektrinis virdulys 1,2 l 1200 W baltas
Maestro MR-073 elektrinis virdulys 1,2 l 1200 W baltas









Maestro MR-073 elektrinis virdulys 1,2 l 1200 W baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Anti-calc filter | No |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.5 L |
| Boil-dry protection | No |
| Overheat protection | Yes |
| Keep warm function | No |
| Housing material | Ceramic |
| Adjustable thermostat | No |
| Control type | Lever |
| Product colour | White |
| Cord length | 0.7 m |
| Power | 1500 W |
| Power source | AC |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Diameter | 15 cm |
| Height | 205 mm |
| Width | 210 mm |
| Cordless | No |
| Auto power off | Yes |
| Warnings | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Do not leave the unit unattended during operation., Avoid contact with water when using. |