MAESTRO MR-069 elektrinis virdulys 1,5 l 1500 W (MR-069-WHITE)
MAESTRO MR-069 elektrinis virdulys 1,5 l 1500 W (MR-069-WHITE)





MAESTRO MR-069 elektrinis virdulys 1,5 l 1500 W (MR-069-WHITE)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Apšviestas įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Laido laikymas | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Beribis 360° dizainas | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,5 l |
| Galia | 1500 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Ūgis | 250 mm |
| Svoris | 1,78 kg |
| Laido ilgis | 0,65 m |
| Skersmuo | 15 cm |
| Medžiaga | Keramika |
| Belaidis | Taip |
| Įspėjimai | Naudojant venkite sąlyčio su vandeniu. Prieš valydami, išjunkite įrenginį ir atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio. Nepalikite įrenginio be priežiūros veikimo metu. |