- Prekė sandėlyje
Maestro MR-069 elektrinis virdulys 1,5 l 1500 W juodas
Maestro MR-069 elektrinis virdulys 1,5 l 1500 W juodas





Maestro MR-069 elektrinis virdulys 1,5 l 1500 W juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Housing material | Ceramic |
| Product colour | Black |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.5 L |
| Concealed heating element | Yes |
| Control type | Buttons |
| Power | 1500 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power source | AC |
| On/off switch | Yes |
| Removable lid | Yes |
| Shape | Jug shape |
| Auto power off | Yes |
| Lid opening type | Manual |
| Illuminated on/off switch | Yes |