-
−8%
Maestro MR-065 elektrinis virdulys 1,7 l 2200 W (MR-065-GREY) pilkas
Maestro MR-065 elektrinis virdulys 1,7 l 2200 W (MR-065-GREY) pilkas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Apsauga nuo išgaravimo | Taip |
| Šilumos palaikymo funkcija | Ne |
| Produkto spalva | Pilka |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Apsauginis filtras nuo kalkių | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Korpuso medžiaga | Plastikas, Stiklas |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Maksimali galia | 2200 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Minimali galia | 1850 W |
| Ūgis | 260 mm |
| Gylis | 115 mm |
| Plotis | 215 mm |
| Švino kabelio ilgis | 0,7 m |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Laido laikymas | Taip |
| Įspėjimai | Prieš valydami, išjunkite įrenginį ir atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio. Naudojant venkite sąlyčio su vandeniu. Nepalikite įrenginio be priežiūros veikimo metu. |