- Prekė sandėlyje
Maestro MR-056 elektrinis virdulys, mėlynas, stiklinis, 1,7 l
Maestro MR-056 elektrinis virdulys, mėlynas, stiklinis, 1,7 l




Maestro MR-056 elektrinis virdulys, mėlynas, stiklinis, 1,7 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Interior lighting | Yes |
| Control type | Lever |
| Housing material | Glass |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Product colour | Blue, White, Transparent |
| Maximum power | 2200 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power source | AC |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Auto power off | Yes |
| Warnings | Do not leave the unit unattended during operation., Avoid contact with water when using., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. |