MAESTRO MR-055 elektrinis virdulys 1 l 1100 W (MR-055-BLACK) Juodas
MAESTRO MR-055 elektrinis virdulys 1 l 1100 W (MR-055-BLACK) Juodas



MAESTRO MR-055 elektrinis virdulys 1 l 1100 W (MR-055-BLACK) Juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Korpuso medžiaga | Stiklas, Plastikas |
| Šilumos palaikymo funkcija | Ne |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Vandens bako talpa | 1 litras |
| Galia | 1100 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Belaidis | Ne |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Įspėjimai | Prieš valydami, išjunkite įrenginį ir atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio. Naudojant venkite sąlyčio su vandeniu. Nepalikite įrenginio be priežiūros veikimo metu. |