- Prekė sandėlyje
Maestro MR-037 (MR-037-BLUE) Elektrinis virdulys 1,2 L 1630 W Blue
Maestro MR-037 (MR-037-BLUE) Elektrinis virdulys 1,2 L 1630 W Blue
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Overheat protection | Yes |
| Water tank capacity | 1.2 L |
| Power cable length | 0,7 m |
| Adjustable thermostat | No |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Product colour | Blue |
| Cool wall housing | Yes |
| Auto shut-off | Yes |
| Power source | AC |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 1630 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Concealed heating element | Yes |
| Water level indicator | Yes |
| Backlight | No |
| Housing material | Plastic, Stainless steel |
| Indication light | Yes |
| 360° rotational base | Yes |
| Ergonomic grip | Yes |
| Lid opening type | Hinged lid |
| Warnings | Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. |