- Prekė sandėlyje
MAESTRO MR-027 elektrinis virdulys 1,2 l 1630 W plienas, juodas
MAESTRO MR-027 elektrinis virdulys 1,2 l 1630 W plienas, juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Anti-calc filter | Yes |
| Keep warm function | No |
| Water level indicator | Yes |
| Boil-dry protection | Yes |
| Housing material | Stainless steel |
| Product colour | Black, Steel |
| Overheat protection | Yes |
| Water tank capacity | 1.2 L |
| Control type | Buttons |
| Adjustable thermostat | No |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power source | AC |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Power | 1630 W |
| Cordless | No |
| 360° rotational base | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Warnings | Do not leave the unit unattended during operation., Avoid contact with water when using., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. |