- Prekė sandėlyje
Maestro MR-025-IVORY elektrinis virdulys
Maestro MR-025-IVORY elektrinis virdulys
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sound signal | Yes |
| Kettle interior material | Stainless steel 18/10 |
| Control type | Touch |
| Adjustable thermostat | Electronic |
| Concealed heating element | Yes |
| Number of temperature settings | 5 |
| Overheat protection | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Water level indicator | Yes |
| Double wall | Yes |
| Product colour | Ivory |
| Housing material | Plastic |
| Keep warm function | Yes |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Power source | AC |
| Maximum power | 2200 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Minimum power | 1850 W |
| Lead cable length | 0,7 m |
| Package height | 245 mm, 215 mm |
| Package depth | 175 mm |
| 360° rotational base | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Cord storage | Yes |
| Warnings | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Avoid contact with water when using., Do not leave the unit unattended during operation. |