-
−3%
Maestro MR-022 elektrinis virdulys 2,2 l 2200 W (MR-022-BLACK) juodas
Maestro MR-022 elektrinis virdulys 2,2 l 2200 W (MR-022-BLACK) juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Šilumos palaikymo funkcija | Ne |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Apsauga nuo išgaravimo | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Apsauginis filtras nuo kalkių | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Vandens bako talpa | 2,2 l |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Maksimali galia | 2200 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Minimali galia | 1850 W |
| Gylis | 155 mm |
| Ūgis | 250 mm |
| Plotis | 225 mm |
| Švino kabelio ilgis | 0,7 m |
| Laido laikymas | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Įspėjimai | Nepalikite įrenginio be priežiūros veikiant. Naudojant venkite sąlyčio su vandeniu. Prieš valydami, išjunkite ir atjunkite įrenginį nuo maitinimo šaltinio. |