- Prekė sandėlyje
„KitchenAid 5KEK1522ECA“ elektrinis virdulys, 1,5 l, 2400 W, raudonas
„KitchenAid 5KEK1522ECA“ elektrinis virdulys, 1,5 l, 2400 W, raudonas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Housing material | Stainless steel, Aluminium |
| Anti-calc filter | Yes |
| Product colour | Red |
| Control type | Lever |
| Removable filter | Yes |
| Water tank capacity | 1.5 L |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Quick boiling | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| Number of temperature settings | 7 |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power | 2400 W |
| Power source | AC |
| Power plug type | Type C |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Height | 218 mm |
| Depth | 210 mm |
| Weight | 2.15 kg |
| Width | 263 mm |
| 360° rotational base | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Cordless | Yes |
| Display | Analog |
| Hinged lid | Yes |