Gastroback 42814
Gastroback 42814








Gastroback 42814
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Našumas | |
|---|---|
| Reguliuojamas termostatas: | Taip |
| Picų skaičius: | 3 picos |
| Orkaičių skaičius: | 1 |
| Šildymo elementų skaičius: | 5 |
| Šildymo elemento medžiaga: | Nerūdijantis plienas |
| Didžiausias picos skersmuo: | 30 cm |
| Laikmačio tipas: | Skaitmeninis |
| Temperatūra (maks.): | 230 °C |
| Termostato diapazonas: | 30–230 °C |
| Vidinė talpa: | 26 litrai |
| Dizainas | |
| Produkto spalva: | Nerūdijantis plienas |
| Apžiūros langas: | Taip |
| Laido ilgis: | 0,95 m |
| Galia | |
| Galia: | 1500 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa: | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis: | 50/60 Hz |
| Ergonomika | |
| Lengva valyti: | Taip |
| Techninės detalės | |
| Neprideganti danga: | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Picos padėklas: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 477 mm |
| Gylis: | 380 mm |
| Ūgis: | 295 mm |
| Svoris: | 8,2 kg |
| Vidinis plotis: | 35,9 cm |
| Vidinis gylis: | 32,4 cm |
| Vidinis aukštis: | 24,9 cm |