- Prekė sandėlyje
Gastroback 42539
Gastroback 42539






Gastroback 42539
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Savybės | |
|---|---|
| Neprideganti danga: | Taip |
| Produkto spalva: | Juoda, balta |
| Formos koeficientas: | Stačiakampis |
| Maisto gaminimo programų skaičius: | 6 |
| Reguliuojamas termostatas: | Taip |
| Lėkščių/grotelių skaičius: | 2 |
| Valdymo tipas: | Palieskite |
| Grilio paviršiaus plotas: | 1632 cm² |
| Kepimo paviršius (P x G): | 340 x 240 mm |
| Lašėjimo padėklas: | Taip |
| Nuimama(-os) plokštelė(-ės): | Taip |
| Indaplovėje plaunamos dalys: | Taip |
| Integruotas ekranas: | Taip |
| Integruotas laikmatis: | Taip |
| Galia | |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis: | Taip |
| Galia: | 2000 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis: | 50–60 Hz |
| Galios lygių skaičius: | 5 |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa: | 220–240 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Laido ilgis: | 0,9 m |
| Plotis: | 430 mm |
| Gylis: | 345 mm |
| Ūgis: | 185 mm |
| Svoris: | 8,2 kg |