- Prekė sandėlyje
Feel-Maestro MR-066-RED FLOWERS elektrinis virdulys 1,5 l 1200 W raudona, balta
Feel-Maestro MR-066-RED FLOWERS elektrinis virdulys 1,5 l 1200 W raudona, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Water level indicator | No |
| Product colour | Red, White |
| Housing material | Ceramic |
| Water tank capacity | 1.5 L |
| Control type | Lever |
| Adjustable thermostat | No |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Power source | AC |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 1500 W |
| Overheat protection | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| Warnings | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Avoid contact with water when using., Do not leave the unit unattended during operation. |