- Prekė sandėlyje
Esperanza EKK128R elektrinis virdulys Parana 1 L juodas, raudonas 1350 W
Esperanza EKK128R elektrinis virdulys Parana 1 L juodas, raudonas 1350 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Housing material | Plastic, Stainless steel |
| Water tank capacity | 1 L |
| Concealed heating element | Yes |
| Boil-dry protection | Yes |
| Control type | Buttons |
| Product colour | Red, Black |
| Power source | AC |
| Power | 1350 W |
| Cord length | 0.75 m |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Indication light | Yes |
| 360° rotational base | Yes |
| Hinged lid | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Cordless | Yes |
| Lockable lid | Yes |
| Lid opening type | Button |
| Warnings | Avoid contact with water when using., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Do not leave the unit unattended during operation. |