- Prekė sandėlyje
Esperanza EKK128K Elektrinis virdulys 1 L Juodas 1350W
Esperanza EKK128K Elektrinis virdulys 1 L Juodas 1350W



Esperanza EKK128K Elektrinis virdulys 1 L Juodas 1350W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Adjustable thermostat | No |
| Concealed heating element | Yes |
| Boil-dry protection | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Indication light | Yes |
| Product colour | Black |
| Housing material | Stainless steel, Plastic |
| Water tank capacity | 1 L |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Power | 1350 W |
| Cordless | Yes |
| Cord length | 0.75 m |
| Lid opening type | Button |
| Auto power off | Yes |
| Warnings | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Avoid contact with water when using., Do not leave the unit unattended during operation. |